Lindab vægventilator ø160mm, VKC 160C1, sortlakeret IP44 - til udvendig montage

2.419,00 DKK for 1 stk.
Se pris uden moms Pris uden moms 1.935,20 DKK
stk.
Om produktet

Lindab Vægventilator Ø160mm VKC 160C1, Sortlakeret, IP44, til Udvendig Montage

Lindab VKC 160C1 vægventilator er en robust og stilfuld løsning til udvendig montering. Den sortlakerede ventilator er ideel til facader, hvor både design og funktionalitet er vigtig. Med en diameter på 160 mm sikrer den effektiv luftcirkulation og er særligt velegnet til udendørs miljøer takket være dens IP44-klassificering, som beskytter mod vandstænk og støv. Denne ventilator hjælper med at forbedre luftkvaliteten i bygninger ved at reducere fugt og fremme frisk luft.

Egenskaber:

  • Sortlakeret: Elegant design, som passer til moderne bygninger.
  • IP44-beskyttelse: Modstandsdygtig over for vand og støv.
  • Effektiv luftcirkulation: Giver god ventilation i både private og kommercielle bygninger.

Tekniske data:

  • Model: VKC 160C1
  • Diameter: Ø160 mm
  • Farve: Sortlakeret
  • Beskyttelsesklasse: IP44
  • Montagetype: Udvendig vægmontering

Lindab VKC 160C1 er perfekt til dig, der søger en pålidelig og holdbar vægventilator med en moderne finish til udendørs installationer.

 


Fabrikant:
LINDAB
Vare nr.:
357904162
EAN nr:
7319667011278
Enhed:
stk.
Min køb:
1
Leveringstid:
5-8 dage
Incl. statsafgift:
15,74  (incl. moms)
Incl. statsafgift:
12,59  (excl. moms)
BENYT VORES PRISMATCH
Har du fundet dette produkt billigere andet sted, s? indsæt link til varen i boxen og tryk OK. (Denne boks lukker)
Læg herefter varen i kurven. Vi vil efter vores gældende betingelser, nedskrive prisen på denne vare.
Hvad skal jeg gøre nu?

Du skal gennemføre ordren via shoppen, hvorefter vi retter ordren og betalingen til.

Beløbet er ikke rettet ned?

Dette sker efterfølgende når vi har godkendt Prismatchen, så du skal lave ordren på det fulde beløb, vi reserverer kun beløbet.

Hvad hvis I ikke godkender Prismatchen?

Hvis vi ikke godkender Prismatcher, så modtager du en mail med begrundelsen.

Et øjeblik...